Demony Wojny- Klan w grze Soldat

Forum klanu Demony Wojny {:"DW":}

Ogłoszenie

Zapraszamy nowych członków do klanu, potrzebuje pomocy przy forum.

#1 2007-11-11 15:46:35

BenekComboMaster

Administrator

1594896
Call me!
Zarejestrowany: 2007-11-10
Posty: 52
Punktów :   

Mini Poradnik

Bronie:

1. Desert Eagles
Szybkoś: średnia
Celność: Dobra
Obrażenia: duże
Zasięg: mały

2. HK MP5
Szybkość: bardzo duża
Celność: niska
Obrażenia: niskie
Zasięg: mały

3. AK-74
Szybkość: duża
Celność: dobra
Obrażenia: średnie
Zasięg: duży

4. Steyr AUG
Szybkość: bardzo duża
Celność: średnia
Obrażenia średnie
Zasięg: średni

5. Spas-12
Szybkość: niska
Celność: niska
Obrażenia: bardzo duże
Zasięg: mały

6. Ruger-77
Szybkość: średnia
Celność: bardzo dobra
Obrażenia: bardzo duże
Zasięg: bardzo duży
( polecam )

7. M79
Szybkość: bardzo niska
Celność: średnia
Obrażenia: bardzo duże
Zasięg: średni

8. Barret M82A1
Szybkość: strasznie ale to strasznie wolna
Celność: bardzo celna
Obrażenia: bardzo duże
Zasięg: bardzo duży

9. M249 (FN Minimi)
Szybkość: duża
Celność: średnia
Obrażenia: średnie
Zasięg: duży

10. XM214 Minigun
Szybkość: bardzo duża
Celność: średnia
Obrażenia: średnie
Zasięg: średni

Bronie podręczne:

USSOCOM
Zwykły pistolet. Wszystko na nisko.

Combat Knife
Nóż, dobra obrażenia, trzeba podejść do gościa.

Chainsaw
Piła łańcuchowa, jeśli masz włączoną to tylko dotchniesz gościa i już kill!

M72 LAW
Wyrzutnia rakiet, bardzo duży atak, można strzelać tylko z pozycji przykucniętej.

Piesci
Używać w ostateczności!!!!!!!!

Granaty
1 granat = 1 lub więcej kill!!!!!!!!!!!!!!!

Ostatnio edytowany przez BenekComboMaster (2007-11-11 20:52:12)


Odwaga, siła, braterstwo, waleczność... = ZWYCIĘSTWO !!!

Offline

 

#2 2007-11-12 17:18:15

papi0z0

Klanowicz

Zarejestrowany: 2007-11-10
Posty: 6
Punktów :   

Re: Mini Poradnik

1. Desert Eagles
Szybkoś: średnia
Celność: dobra
Obrażenia: duże
Zasięg: średni

Opis: jeśli ktoś nie umie celowac to niech wogóle nie wybiera tej broni. Ja używam jej tylko do zabawy z słabszymi graczami, bo żeby wygrywać z lepszymi playerami trzeba mieć duże acuuracy ;]

2. HK MP5
Szybkość: bardzo duża
Celność: niska
Obrażenia: niskie
Zasięg: mały

Opis: Jak ktoś ją dobrze opanuje to big ownz00r. Ja przeważnie przyjmuję strategie 1 magazynek-1 kill. Żadko udaje się zabić wiecej osób jednym magazykiem (tylko wtedy gdy mają mniej niż połowę życia obaj), a jeśli się nie uda to przeważnie uciekam bo staję się łatwym łupem nawet przy bardzo szybkim reloadzie.. Daje on wiekszą mobilność ataku (kill, 2 sek na reload i kolejny na celonwiku). Ogólnie my favourite WEP!

3. AK-74
Szybkość: duża
Celność: dobra
Obrażenia: średnie
Zasięg: duży                               czesto urzywam w zastepstwie.. przydaje sie na planszach z przestrzeniami otwartmi z przyczyny wiekszej mocy pociskow niz wep nr 2 .. ogolnie jak ktos umie i lubi grac maszynowkami to przewaznie 2-3 kille na magazynek.. reload srednio szybki.. wystarczy sie schowac na 5 sek i juz bijemy dalej..

4. Steyr AUG
Szybkość: bardzo duża
Celność: średnia
Obrażenia średnie
Zasięg: średni                           gowno... TOTOALNA BREON DLA NEWBIE.. zabija sie przewaznie przez siuksy bo bron ma masakryczy rozrzut nawet bez realistic mode.. moc minimalnie wieksza od nr 2, odczuwalnei dluzszy reload.. PAMIETAJCIE ZE DOBRY GRAC NIE GINIE PO ZABICU JEDNEGO.. tak naprawde wedlog mnie lepszy ten ktory zabil 10 i zginal 5 razy niz ten ktory ma 20 na kocie i 15 dedow.. oczywiscie inaczej w ctfie ; ] tam sie na to nei patrzy

5. Spas-12
Szybkość: niska
Celność: niska
Obrażenia: bardzo duże
Zasięg: mały                                trzeba umiec nia grac.. ogolnie przyjazny reload (laduej po jendym pocisku.. duza wiazka pociskow.. OWNZ00R na malych odleglosciach.. nierz zabiera 3/4 zycia jednym strzalem

6. Ruger-77
Szybkość: średnia
Celność: bardzo dobra
Obrażenia: bardzo duże
Zasięg: bardzo duży
( polecam )                                        masz celnosc 99% to bron dla CIebie !! 2 strzaly i z 100% hp robi sie zmarly przeciwkik ; ] ale trzeba wcelowac waziutkim pociskiem ; ] szybsza barreta bez sekundowego zatrzymanai przed strzalem

7. M79
Szybkość: bardzo niska
Celność: średnia
Obrażenia: bardzo duże
Zasięg: średni                                       - potrzebna praktyka... mi sie nieraz udaje w ctfie w drodze po flage zabic 6 przeciwkowo i to nieraz w locie tylem i woogle.. trzeba po prostu praktyki zeby wyczaic jak pocisk leci

8. Barret M82A1
Szybkość: strasznie ale to strasznie wolna
Celność: bardzo celna
Obrażenia: bardzo duże
Zasięg: bardzo duży                            -dla profesionalistow... gdy nie trafisz jedynym ratunkiem mistrzoskie rzucenia granatem lub knife ; ]

9. M249 (FN Minimi)
Szybkość: duża
Celność: średnia
Obrażenia: średnie
Zasięg: duży                       - wolna ale mocna maszynowka... jak kto lubi... mi sie nie nie gra dobrze.. zwalnia gre.. ja wole dynamike

10. XM214 Minigun
Szybkość: bardzo duża
Celność: średnia
Obrażenia: średnie-      gowno dla nubow.... dla mnie gracze urzywajacy tego czegos to l00serzy... chociaz nieraz biore ja dla odprezenia  mozna postrzelac w przestrzen i przez przypadek zobaczyc "double kill" na ekkranie xD

Zasięg: średni

Bronie podręczne:

USSOCOM
Zwykły pistolet. Wszystko na nisko.              - z m79 nieraz stanowi doskonale powiazanie... np. zabierzem 90% hp przeciwkiomi strzalem to dobijamy 2 strzalami... NIE ZGDZA SIE Z KOIOEEGA! bron ma swietna celnosc i duza szybkosc do tego nawet neizly reload time (chociaz niewazny przy broni pobocznej ; ]) i stosunkowo duzy power... nieraz jak mi sie nudzilo to szedlem na kamizae z pistoelcikeim i ku zdziwieniiu czesto widywalem "double" czy "triple" na ekranie..

Combat Knife
Nóż, dobra obrażenia, trzeba podejść do gościa.             - jak umiesz rzucac to plansza Twoja ! .. tylko trzeba przewidziec czas na podniensienie noza.. ogolnei ja przyjmuej strategie ze na jedno zycie jeden noz - nie marnuje czasu na podnoszenie.. czesto stosuje go z maszynowkami (ide z nozem na 3, zabijam jednego nozem, drugiego granatem i dobijam maszynowka a trzeci nieraz tez pada - o ile nozem trafie ;];];])

Chainsaw
Piła łańcuchowa, jeśli masz włączoną to tylko dotchniesz gościa i już kill!      -  bron dla nubow... takie moje zdanie... switna zabawa biegac po mapie i zabijac przypadkowo napotkanych graczy..

M72 LAW
Wyrzutnia rakiet, bardzo duży atak, można strzelać tylko z pozycji przykucniętej.

Piesci
Używać w ostateczności!!!!!!!!       - nieraz przypakowoo sie kogos zabije xD

Granaty
1 granat = 1 lub więcej kill!!!!!!!!!!!!!!!      - nieprawda! nieraz ladnie taktycznie mozna zajsc kolesia.. albo po prostu przestraszyc dajac sobie czasn a np. reoad broni...

Offline

 

#3 2007-11-12 18:58:37

BenekComboMaster

Administrator

1594896
Call me!
Zarejestrowany: 2007-11-10
Posty: 52
Punktów :   

Re: Mini Poradnik

Jak się rzuca nożem?


Odwaga, siła, braterstwo, waleczność... = ZWYCIĘSTWO !!!

Offline

 

#4 2007-11-12 20:01:56

papi0z0

Klanowicz

Zarejestrowany: 2007-11-10
Posty: 6
Punktów :   

Re: Mini Poradnik

sory Kiper ale kogo Ty przyjmuejsz do klanu?...

Offline

 

#5 2007-11-12 20:19:30

BenekComboMaster

Administrator

1594896
Call me!
Zarejestrowany: 2007-11-10
Posty: 52
Punktów :   

Re: Mini Poradnik

Ja gram od tygodnia. Kacper mnie zapoznał z grą i z nim codziennie ćwiczę. Większość informacji które zamieściłem w tym temacie wiem właśnie od Kacpra. Niestety nie zdąrzył mi powiedzieć o rzucaniu nożami więc postanowiłem się grzecznie o to spytać przez forum, bo GG mi teraz nie chodzi. Jeśli to takie trudne do zrozumienia dla ciebie to nie wiem co ty robisz w tym klanie?

Pozdro dla KACPRA

Ostatnio edytowany przez BenekComboMaster (2007-11-12 20:21:39)


Odwaga, siła, braterstwo, waleczność... = ZWYCIĘSTWO !!!

Offline

 

#6 2007-11-13 18:25:12

Kiper

Administrator

9968451
Call me!
Zarejestrowany: 2007-11-09
Posty: 53
Punktów :   

Re: Mini Poradnik

Proszę mi się tu nie nerwować. Nóż wyrzuca się "f", im dłużej przytrzymasz tym dalej. Ale i tak LAW rządzi.


Mocniej, szybciej, teraz.............. kolejny kill.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plinternet ośno lubuskie