Demony Wojny- Klan w grze Soldat

Forum klanu Demony Wojny {:"DW":}

Ogłoszenie

Zapraszamy nowych członków do klanu, potrzebuje pomocy przy forum.

#1 2007-12-04 18:15:48

BenekComboMaster

Administrator

1594896
Call me!
Zarejestrowany: 2007-11-10
Posty: 52
Punktów :   

HITMAN

Elo. Zapraszam do grania w zawalista giere o nazwie Hitman: Kontrakty. Fajna strzelanka w której chodzisz i jedziesz wszystkich po kolei . W pierwszej misji jestes w szpitalu psychiatrycznym otoczonym przez oddzialy SWAT, oczywiscie antyterrorysci szturmuja do budynku a ty musisz ich wybic, az zal mi ich zabijac ale trzeba , do tego momentu doszedlam bo gram od dzis.

PS: Gra jest dodatkiem do grudniowego CD-ACTION.
PS: Zakładam niby klan/forum w WarRock ( bo do zalorzenia klanu w grze trzeba miec premium ) naprawde zapraszam was do grania. Rozdaje kolegom na plytkach gre, bedzie duzo znajomych osob, wiec na co czekacie www.warrock.net ( bedzie fajnie ) .


Odwaga, siła, braterstwo, waleczność... = ZWYCIĘSTWO !!!

Offline

 

#2 2007-12-04 20:10:29

Kiper

Administrator

9968451
Call me!
Zarejestrowany: 2007-11-09
Posty: 53
Punktów :   

Re: HITMAN

Po pierwsze Benio ile można o War Rocku, po drugie to będą to znajome tobie osoby, po trzecie o Hitmanie wiedzą za pewne wszyscy i nie trzeba dla niego zakładać topiu, to tak jakbym ja zakładał temat dla każdej nowej kupionej gry, Call of Duty, DS, NWN, ............  Lepiej ćwicz i szukaj zaufanych osób do Soldata, a tu pisz o pomysłach na reaktywację klanu, który jak widzę "zasnął".


Mocniej, szybciej, teraz.............. kolejny kill.

Offline

 

#3 2007-12-04 21:03:07

BenekComboMaster

Administrator

1594896
Call me!
Zarejestrowany: 2007-11-10
Posty: 52
Punktów :   

Re: HITMAN

Po pierwsze War Rock mi sie bardzo podoba i chce was do niego zachecic bo nie mozna ciagle grac w Soldat, po drugie lepiej, ze zaufane osoby ( ktorzy beda sie udzielac ) niz jacys przybysze z internetu ( tak ja np. Don ReGan, PRAWIE JAK MISTRZ, czy Xen ) po trzecie trzeba o czyms pisac a ja ( mozecie sie posmiac ) nigdy nie mialem do czynienia z np. Call of Duty czy Need for Speed bo koledzy nie chcieli porzyczac, w sklepie nie bylo starych czesci a nowe byly za drogie. Ja przez 2 tygodnie gralem w Soldata codziennie po pare godzin, ale gra jest fajna i nie chce stracic do niej checi, wiec postanowilem zrobic sobie przerwe.

PS: Ty tez moglbys sie udzielac na forum i opisac CoD czy NFS. Moze bym namowil rodzinke na gre pod choinke i wtedy bysmy razem pocinali


Odwaga, siła, braterstwo, waleczność... = ZWYCIĘSTWO !!!

Offline

 

#4 2007-12-05 13:35:16

Kiper

Administrator

9968451
Call me!
Zarejestrowany: 2007-11-09
Posty: 53
Punktów :   

Re: HITMAN

Ehh coś czuję, że klan traci sens, a co do tych znajomych to chdzi o to żeby nie pisali np. "cze poklikasch?". A pozatym musimy wszyscy trenować w Soldata, oczywiście grając w inne gry, ale to chyba bez sensu zakładać kolejny klan w kolejnej grze i może jeszcze na tym forum nie? A pisać możesz o sprawach klanu, podawać numery ludzi, do  których masz zaufanie i zapytać się ich o chęć wstępu do klanu i inne, a nie o innych grach.

PS. Don Regana i PJM, zaraz zbanuję.

PPS. Fuu Need for Speed to dla mnie sif:-) Skąd ty wziełeś, że ja w to gram? W ogóle nie lubię wyścigówek.


Mocniej, szybciej, teraz.............. kolejny kill.

Offline

 

#5 2007-12-15 22:19:24

Jazz

Klanowicz

106199
Call me!
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2007-12-09
Posty: 11
Punktów :   
WWW

Re: HITMAN

a właśnie mam pytanie do was

Chcę zainstalować sobie w MU online i WarRocka i zamiast tego wychodzi mi komunikat "przepraszamy za kłopoty" czy coś tam a na dole wyślij raport o błędach i nie wysyłaj kto mi pomoże !!!
EDIT:już war rock wszedł z innej strony
P.SMu się ściąga

Ostatnio edytowany przez Jazz (2007-12-16 10:39:20)

Offline

 

#6 2007-12-22 17:54:21

Kiper

Administrator

9968451
Call me!
Zarejestrowany: 2007-11-09
Posty: 53
Punktów :   

Re: HITMAN

Nie graj w MU to niszczy mózg, a także roi się tam miliony dzieci neostrady, przy tym gra o rodowodzie H`n`S jest raczej niewiele dająca. A tak wogóle witam z powrotem.


Mocniej, szybciej, teraz.............. kolejny kill.

Offline

 

#7 2007-12-22 19:13:33

BenekComboMaster

Administrator

1594896
Call me!
Zarejestrowany: 2007-11-10
Posty: 52
Punktów :   

Re: HITMAN

Witam, jak tam Faerun? Mozesz go opisac ( i przy okazji strescis kodeks )


Odwaga, siła, braterstwo, waleczność... = ZWYCIĘSTWO !!!

Offline

 

#8 2007-12-25 19:46:54

Jazz

Klanowicz

106199
Call me!
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2007-12-09
Posty: 11
Punktów :   
WWW

Re: HITMAN

Kiper napisał:

Lepiej ćwicz i szukaj zaufanych osób do Soldata, a tu pisz o pomysłach na reaktywację klanu, który jak widzę "zasnął".

A co do ćwiczeń-pokazałem sztuczkę Benkowi fajną sztuczkę z Minigunem.Zrobił postępy

Kiper napisał:

Nie graj w MU to niszczy mózg, a także roi się tam miliony dzieci neostrady, przy tym gra o rodowodzie H`n`S jest raczej niewiele dająca. A tak wogóle witam z powrotem.

I tak odinstalowałem(complet beznadzieja)



PS:Wesołego wszystkim !!! Wszystkiego co chceta(róbta też :>) i zdrowego organizmu xP

Ostatnio edytowany przez Jazz (2007-12-25 19:58:06)

Offline

 

#9 2007-12-31 14:39:45

Kiper

Administrator

9968451
Call me!
Zarejestrowany: 2007-11-09
Posty: 53
Punktów :   

Re: HITMAN

Co nauczyłeś go latać? Wesołego spóźnionego i Wam. Najpierw przestudjuj informacje o Świecie Zapomnianych Krain, potem zastanów się nad Faerun Game. A idzie mi nieźle, mam majątek powyżej 3 milionów, niezły sprzęt, no i odegrałem ostatnio sesję w grze, a niedługo będe robił to samo w realu. Ahh nie mogę się doczekać gry w D&D.


Mocniej, szybciej, teraz.............. kolejny kill.

Offline

 

#10 2008-01-01 14:50:53

Jazz

Klanowicz

106199
Call me!
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2007-12-09
Posty: 11
Punktów :   
WWW

Re: HITMAN

Alee... Co to za giera ??

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plRewa pola namiotowe