Demony Wojny- Klan w grze Soldat

Forum klanu Demony Wojny {:"DW":}

Ogłoszenie

Zapraszamy nowych członków do klanu, potrzebuje pomocy przy forum.

#1 2007-11-09 19:31:53

Kiper

Administrator

9968451
Call me!
Zarejestrowany: 2007-11-09
Posty: 53
Punktów :   

Regulamin forum.

Oto krótki i zwięzły regulamin forum.

1. Nie będziesz robił błędów ortograficznych. (wiadomo każdy może się pomylić, ale proszę bez takich typu: "ja terz ówarzam rze muj brta gra leiej"

2. Nie będziesz obrażał innych użytkowników forum.

3. Będziesz się udzielał na forum i pomagał mi w jego tworzeniu.

4. Pamiętaj bądź fair wobec mnie, a ja będę fair wobec Ciebie.

5. Nie będziesz nadużywał w postach wielkich liter, znaków wszelakich, oraz nie będziesz PoKeMOnOWa (czyli pisał o tak...)

6. Jeżeli uważasz, że któryś z użytkowników forum zachowuje się źle, napisz o tym do mnie na PW. Już ja mu dam bobu:-). A ty dostaniesz rep. punkta.

7. Wymagam od forumowiczów kultury osobistej, i proszę ograniczajcie się w tych wszystkich internetowych zwrotach typu: (cze (jak ktoś to pisze przechodzi mnie dreszcz): zamień na siema, poklikash: zamień na pogadamy, nom, no: zamień na tak, oczywiście.......... itd. po prostu piszcie po polsku, a nie po polskiemu, dobrze?

8. Proszę członków klanu o reklamowanie nas na wszystkich forach gdzie się udzielacie (o Soldacie). Dzięki temu forum będzie się rozwijać, będziemy częściej grać mecze, będziemy mieć więcej kandydatów.

9. Jeśli jesteś już w klanie to się w nim udzielaj, pisz tu przynajmniej raz na kilka dni, musimy się umawiać co do sparów i innych rzeczy, tak więc pamiętajcie: klan to też swego rodzaju odpowiedzielność.

Więcej punktów nie pamiętam, ale jak mi się przypomną to napiszę.


PS. Proszę o sugestie wobec regulaminu.


Mocniej, szybciej, teraz.............. kolejny kill.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plPapugi nimfy hodowla