Demony Wojny- Klan w grze Soldat

Forum klanu Demony Wojny {:"DW":}

Ogłoszenie

Zapraszamy nowych członków do klanu, potrzebuje pomocy przy forum.

#1 2007-11-21 18:44:11

Kiper

Administrator

9968451
Call me!
Zarejestrowany: 2007-11-09
Posty: 53
Punktów :   

Kick 2 ludzi.

Cóż nazwa wątku intrygująca wiem:) Chodzi mi o kick Prawie jak Mistrza oraz Don Regana. Jeśli chcemy funkcjonować nie możemy mieć kogoś z kim w ogóle nie ma kontaktu. Napiszcie czy zgadzacie się ze mną, w tym że trzeba ich wyrzucić. Co do Papioza mam wątpliwości, coś tam niby napisał ale ostatnio sie nie zgłasza, a gdy do niego piszę to nigdy nie ma czasu potrenować:(


Mocniej, szybciej, teraz.............. kolejny kill.

Offline

 

#2 2007-11-21 20:37:36

BenekComboMaster

Administrator

1594896
Call me!
Zarejestrowany: 2007-11-10
Posty: 52
Punktów :   

Re: Kick 2 ludzi.

Zgadzam sie z toba. Ale mysle ze nie wszystko tak od razu, dajmy im jeszcze tydzien, jesli sie nie zglosza to natychmiastowy kick!!!!!!!!!! Co do Papioza to pewnie mu sie nie chce trenowac, jesli sie w najblirzszym czasie nie pojawi na forum to bedziemy sie musieli zastanowic nad jego kicknieciem.

PS: A co do tego co mi mowiles zeby nie dawac wszystkim adresu forum, wg. mnie to trzeba bo przecierz ich mozemy sprawdzic nie grajac z nimi ale patrzec na ich zachowanie wobec forum i treningow. Moze przecierz sie okazac ze niektorzy beda sie udzielac na forum i chetnie beda trenowali. A tych co nie beda tego robili to mozna bez problemu, natychmiastowo kicknac czyrz nie?


Odwaga, siła, braterstwo, waleczność... = ZWYCIĘSTWO !!!

Offline

 

#3 2007-11-21 21:13:25

Kiper

Administrator

9968451
Call me!
Zarejestrowany: 2007-11-09
Posty: 53
Punktów :   

Re: Kick 2 ludzi.

No właściwie masz rację. Ale chodzi o to by nie podawać adresu forum komuś kto pisze np. ja chieć do klanu, ty mnie przyjąć? O to mi chodzi, ale oprócz tego to luzzack.


Mocniej, szybciej, teraz.............. kolejny kill.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plinternet ośno lubuskie